מתקשרים ומזמינים בטל׳ 073-75-999-53
חדש באתר, הזמנות אונליין. לחצו כאן >>

איך לבחור שולחן אוכל נפתח?

שולחן אוכל המשפחתי, המקום שבו אנחנו מייצרים כל כך הרבה זיכרונות. ומה כבר ביקשנו? שיהיה בגודל הנכון, בנוי באופן יציב, קל לניקוי, יפה ואופנתי אבל לא כזה שיימאס עלינו עוד שנתיים וכמובן – שיעמוד בתקציב שהגדרנו.

אז קבלו כמה טיפים איך לבחור את שולחן האוכל המושלם עבורכם. 

התאמה לחלל – שולחן אוכל יכול להראות מעולה בחנות או בתמונה באתר האינטרנט, אבל מה שהכי חשוב הוא עד כמה הוא מתאים בגודל ומראה לחלל פינות האוכל בבית שלכם. לכן, דבר ראשון לפני שאתם מתאהבים בשולחן כזה או אחר, מדדו את גודל החלל שבו השולחן מיועד לעמוד, הורידו כמטר וחצי מהמידות, מכל הצדדים, כדי לאפשר תנועה, התיישבות וקימה בנוחות, והנה – קיבלתם את המידות המקסימליות לשולחן שיתאים לכם.

כמות המקומות – כדי לחשב כמה אנשים יוכלו לשבת בנוחות ליד השולחן, כלל האצבע הוא לפחות שישים ס"מ רוחב לסועד. אם אתם זקוקים לשולחן גדול יותר, אך החלל אינו מאפשר זאת, שולחן פינת אוכל נפתח עם אפשרות להרחבה יכול להיות פתרון מעולה עבורכם.

שולחן אוכל נפתח עם הרחבה – ואם כבר הזכרנו שולחן אוכל נפתח עם הרחבה, המבחר הוא גדול מאוד ויש שפע של קומבינציות הרחבה לשולחנות בכל הצורות הגיאומטריות: שולחנות אוכל מלבניים, מרובעים, עגולים ואליפטיים. המלצה שלנו – בדקו שמנגנון ההרחבה אינו מורכב מדי – כדי לא להסתבך עם הפתיחה ועם קלקולים ותקלות אפשריות.

רגליים – אנחנו לא תמיד שמים לב אליהן, אבל הרגליים של השולחן הן לא רק אלמנט עיצובי אלא גם גורם פונקציונלי. זאת כיון שמיקום הרגליים עלול להפריע לישיבה ומאוד חבל לבזבז סנטימטרים יקרים מהיקף השולחן על מקום שבו לא ניתן לשבת. אז בדקו היטב שרגלי השולחן שלכם ממוקמות בצורה חכמה שמאפשרת לכולם לשבת סביבו בנוחות מרבית.

חומרים – עץ, מתכת, זכוכית או פלסטיק – בחירת חומר שולחן האוכל שלכם יכולה להיות החלטה מאתגרת. אז קחו בחשבון גורמים כמו: סגנון החלל, טעם אישי, קלות האחזקה, תקציב וגם בטיחות (פינות חדות, פלטת זכוכית), ומקדו את החיפושים רק בפריטים שעונים על הצרכים שלכם.

עגלת הקניות
לא נמצאו מוצרים בעגלה.
סה"כ
0
להמשך רכישה