תפריט

מבצע סופשנה עד 50% הנחה מסתיים בעוד:

Keyworth Centre-London South Bank University-Thursday 9th May 2015
אקססוריז לשנה החדשה

ניצוצות חגיגיים של השראה

רגע לפני ששולחן האוכל יילבש שמלה חגיגית של צלחות, כוסות יין ו-יותר מדי מאכלים טעימים, אפשר לנשום נשימה עמוקה ולחשוב על כמה נגיעות (על פינת האוכל או לידה) שיעניקו פתיחה מעוצבת לשנה החדשה.

בקבוקי פלסטיק בחזית בית הספר

גלים מפלסטיק מציפים את חזית בית הספר

משרד האדריכלים UMA מציע להשתמש בבקבוקי פלסטיק כדי לבנות חזית "גלית" בבית ספר לאומנות במקסיקו.

כיסאות מתגמשים (וגם מארחים)

רצף החגים מעניק הזדמנות אחרונה (לפחות עד חג פסח) לעזוב את האינטנסיביות היום-יומית ולארח או לרבוץ על הספה בסלון, לעוד כמה ימים של חופש.

מרעננים את הסטיילינג של הקיץ

כל כך חם בחוץ שאפילו המזגן שוקל להתפטר מתפקידו... קרוב לוודאי שבסופי השבוע אתם והילדים "כלואים" בבית עד השעה שש בערב (וזה במקרה הטוב).

כשהלחות מאיימת למחוץ את מצב הרוח והחופש הגדול מאיים על השפיות, אפשר להקדיש מחשבה כיצד משאירים בחוץ את החום והלחות ומכניסים לתוך הבית את הרעננות הקיצית.

חוויית אירוח מודרנית במסעדה בת 170 שנה

מסעדת Vitello d’Oro האיטלקית היא המסעדה העתיקה ביותר בעיר Udine באיטליה. המסעדה שנפתחה בשנת 1849, נמצאת במרכז ההיסטורי של העיר בסמוך לשוק הדגים העתיק. שמה של המסעדה יצא למרחוק בזכות התבשילים המעולים שמבוססים על אוכל מקומי בכלל ועל מאכלי ים בפרט.

אבירות השולחן העגול

ביום שני האחרון, התקיים בסניף ZAGA המחודש ברחוב הלח"י בבני ברק, האירוע המסכם של חגיגות היצירה הישראלית. לפניכם טעימה, ממש על קצה המזלג, של הדברים הנפלאים שהוצגו באירוע.