תפריט

מבצע סופשנה עד 50% הנחה מסתיים בעוד:

Keyworth Centre-London South Bank University-Thursday 9th May 2015

בחירת שולחן

חשוב להשקיע זמן ומחשבה ולבחור פינת אוכל המתאימה ביותר לכם ולמשפחתכם. בזמן תכנון פינת אוכל יש להתחשב במספר גורמים מרכזיים, אשר תשומת לב אליהם תתרום ליצירת חלל אכילה נעים ומזמין.

ראשית, יש לבחון מהו גודל והשטח הפנוי לצורך מיקום פינת האוכל, האם במקום שבו אנו מייעדים למקם את פינת האוכל ישנם קירות או עצמים אחרים אשר יגבילו אותנו בזמן הרחבת השולחן? האם השארנו דרכי גישה סבירות ונוחות לבני הבית ולסועדים? האם ישנה מספיק תאורה וכו...

שנית, יש לבדוק מהם ההרגלים של בני הבית. האם אנו נוטים לארח סועדים בפינת האוכל בתדירות גבוהה? מהו אופי הארוחות? האם נערכות הרבה ארוחות רבות משתתפים? האם נעשה שימוש נוסף בשולחן פרט לאכילה? (כגון עמדת הכנת שיעורי בית לילדים). ולבסוף, בחירת הצורה החומר והצבע מהם תעוצב פינת אוכל בהתאם לשני הגורמים הראשונים ומתוך התחשבות והתאמה ליתר מרכיבי הסביבה, כמו צבע הריהוט בבית, תכנון מוצלח הוא המפתח לארוחות מהנות ויתרום לתחושה משפחתית חמה. שולחן האוכל צריך להיות בגודל ובהתאמה נכונה לממדי הבית.

לא רצוי שפינת האוכל תהיה דומיננטית על יתר המידה בבית/בדירה שהם קטנים מהממוצע ומצד שני לא רצוי שפינת האוכל תעלם בתוך חלל הבית. חשוב מאד לשקול את מספר הסועדים הממוצע המשתתפים בארוחה.במידה ופינת האוכל מיועדת לארח מספר רב יחסית של סועדים, כדאי להשקיע בשולחן גדול, או בשולחן שניתן להוסיף לו משטחי תוספת המשתלבים בו בעת הצורך.

רוחב הממוצע של פינת אוכל הוא כמטר . גובהו הממוצע של שולחן פינת האוכל הוא 80 ס”מ ואורך השולחן נקבע לפי מספר הכיסאות שסביבו.