מבצע סופשנה עד 50% הנחה מסתיים בעוד:

Keyworth Centre-London South Bank University-Thursday 9th May 2015

סוגי הרחבות

לחלק מאיתנו חשיבות ההרחבה היא מכרעת ביותר בזמן רכישת פינת האוכל. על ההרחבה להיות פונקציונאלית ולתת מענה מבחינת כמות הסועדים שעלינו לארח. אך יחד עם זאת יש לקחת בחשבון מה תהיה התדירות שאנו נשתמש בהרחבה לאחר הקנייה. למשל, אם בבית יש כמות נפשות שיכולות לסעוד סביב השולחן בנוחות אך אורך ההרחבה אינה עולה בקנה אחד עם הציפיות, יש להפעיל את שיקול הדעת- האם נוותר על פינת אוכל שמצאה חן בעינינו בגלל הרחבה שאינה מספקת שגם ככה אנו כמעט ולא נשתמש בה? אך אם אתם נוהגים לארח בתדירות גבוהה אז יש לקחת בחשבון את כל הפרמטרים.
ההרחבה עלולה להיות נקודת התורפה בשולחן, על ההרחבה להיות מפולסת ומדויקת ביחס למשטח המרכזי של השולחן .לכן ההמלצה היא לרכוש פינת אוכל בחברה שמתמחה בתחום פינות האוכל.
 
ישנן מספר סוגי הרחבות נפוצות כיום :
 • הרחבת פרפר Open or Close

  הרחבת פרפר - ההרחבה החדשנית ביותר כיום בתחום פינות האוכל. פעולת ההרחבה המתבצעת ע"י דחיפת הפלטה המרכזית ומשיכת הרחבה נסתרת. היתרון של הרחבה זו היא הקלות שבה מתבצעת פעולת ההרחבה. כמו כן, נשמרת אחידות הפלטה המרכזית ואין שום חריץ לרוחבה. החיסרון: הרחבה לגודל אחד בלבד ללא מצב ביניים.

   

 • הרחבה מרכזית Open or Close

  הרחבה מרכזית - מאמצע השולחן נוספות יחידות חיצוניות. היתרון בפתיחה זו הוא האפשרות לשלוט בכמות ההרחבות שאנו רוצים להוסיף בהתאם לכמות הסועדים . החיסרון הוא שהשולחן חצוי במרכזו דבר הפוגם ביופי השולחן.

   

 • הרחבה נשלפת Open or Close

  הרחבה נשלפת – ההרחבות נשלפות מרוחב השולחן ומשתוות לפלטה המרכזית. היתרונות: קל ונוח לשליפה, המשטח של השולחן נשאר שלם ולא חצוי במרכזו. כמו כן יש אפשרות לשלוט בכמות ההרחבות שאנו רוצים להוסיף בהתאם לכמות הסועדים החיסרון: במבט צדי על השולחן רואים את התוספות. כמו כן ההרחבות נוטות להשתפשף מהחיכוך עם הפלטה העליונה (ניתן למנוע בעייה זו ע"י הדבקת משטח בד בניהן).

   

 • הרחבה נסתרת Open or Close

  הרחבה נסתרת – ההרחבה מאוחסנת מתחת לפלטה המרכזית. פעולת ההרחבה מתבצעת ע"י דחיפת הפלטה המרכזית ומשיכת ההרחבה הנסתרת. היתרון של הרחבה זו היא הקלות שבה מתבצעת פעולת ההרחבה . החיסרון הוא שהשולחן מכפיל את עצמו בגודלו ולעיתים אין צורך בכך.

   

 • הרחבה מאוחסנת Open or Close

  הרחבה מאוחסנת - ההרחבה המאוחסנת ממוקמת מתחת לפלטה המרכזית. פעולת ההרחבה מתבצעת ע"י דחיפת הפלטה המרכזית והוצאה ידנית של ההרחבה. החסרון של הרחבה זו עשוי להיות לעיתים משקלה של ההרחבה, שהוצאתה הידנית עלול להוות קושי מסויים.

   

 • הרחבת משיכה Open or Close

  הרחבת משיכה – הרחבה שחדרה לפני מספר שנים לתחום פינות האוכל. פעולת ההרחבה מתבצעת עי משיכת רגלי השולחן, והנחת ההגדלה שמאוחסנת מתחת לשולחן אשר תלויה על מוט ברזל ונתפתחת כמו ספר. היתרון של הרחבה זו הוא היציבות המושלמת שלה.

   

 • הרחבת מגירה Open or Close

  הרחבת מגירה - הרחבה חדשנית בתחום פינות האוכל. הרחבה זאת נקראת מגירה משום הדמיון שלה למגירה. פעולה ההרחבה מתבצעת מ -2 צידי השולחן בחלקו הרוחבי ע"י פתיחת "מגירות" אלו, ופתיחת ההרחבה בצורה קלה ופשוטה. יתרון של הרחבה זו הוא שניתן לפתוח רק צד אחד של ההרחבה או שני צדדים – לפי כמות הסועדים.